רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

לימודי שפות

 

לימודי שפה

מיליוני אנשים ברחבי העולם מבקשים לרכוש שליטה בשפות נוספת מלבד שפת אמם. היום יותר מאי פעם, ניתן ללמוד שפות במגוון רחב של שיטות, החל מהשיטות המסורתיות המקובלות בבתי הספר, לימוד עצמי באמצעות קלטות אודיו או וידאו, לימודי שפות באינטרנט ובמסגרת קורסים בבתי ספר מקצועיים.

שיטות הלימוד יכולות להיות אינטראקטיביות או בשיטת לימוד עצמאי, ובחלק מהמקרים, שילוב של השניים. לעיתים לימודי שפות מתמקדים בדיבור המיועדים לאנשים המעוניינים בעיקר בכישורי שיחה, ובמקרים אחרים לימודי שפות שמים דגש על כתיבה, איות ותחביר.


יתרונות בלימודי שפות

הסיבה המרכזית שאנשים כה רבים מתעניינים בלימודי שפות היא כלכלית ונובעת מתוך שאיפה להתפתח בסביבת העבודה שלהם ובתחום הקריירה. בעולמנו הגלובלי, כאשר המסחר הוא בינלאומי וחברות רב-לאומיות פזורות ברחבי הגלובוס, שליטה בשפה נוספת היא כלי המעלה באופן משמעותי את ערכו של המועמד בשוק העבודה התחרותי. סקרי שכר מראים כי ידיעת שפות משפרת את הסיכויים של מועמד לקבל שכר גבוה יותר.

שליטה בשפה נוספת במקום העבודה דרושה לפעילויות שונות ומגוונות: באם לניהול תכתובות, ליצירת קשרי עסקיים עם עמיתים בחו"ל, ידיעת שפה נוספת מהווה כלי ליצירת קשרים חברתיים במדינה זרה. בנוסף לכך, קשרים חברתיים באופן טבעי הולכים בד בבד עם עסקים.

פרט לתחום הקריירה, לימודי שפות הם תחום מהנה ובעל תועלת רבה בתקשורת עם אנשים בחיי היומיום וכאשר אנו מטיילים מסביב לעולם ופוגשים אנשים ממדינות אחרות. אנשים רבים בוחרים ללמוד שפות כתחביב מאתגר המעשיר את הידע , מחדד את המוח וקשור ברכישת ידע רב על תרבויות אחרות. אין פלא אם כן שבתי ספר רבים מציעים מגוון של קורסים ללימוד שפות במתכונות שונות הכוללים שפות פופולאריות כמו אנגלית, צרפתית, ספרדית, ערבית וגם שפות פחות שגורות בישראל כמו סינית ויפנית – החשובות במיוחד לאנשי עסקים הסוחרים במזרח הרחוק.לימודי אנגלית וחשיבותם מבין כל השפות שהוזכרו עד כה, אין ספק קל שהאנגלית היא השפה השימושית והחשובה ביותר, ולכן גם מהווה את השפה שמספר הרב ביותר של אנשים מבקשים ללמוד אותה. לא רק בישראל, בכל רחבי העולם, עשרות מיליוני אנשים משתתפים בלימודי אנגלית מדי חודש בפורמט כזה או אחר. הסיבות לכך הן גלויות לעין. חלק גדול מתרבות הבידור וההנאה שלנו הוא בשפה האנגלית: המוסיקה שאנו מקשיבים לה, תוכניות הטלוויזיה והסרטים שאנו צופים בהם, רשת האינטרנט בה אנו גולשים. אנגלית היא שפת התרבות המערבית. רבים אם כן, מבקשים ללמוד אנגלית כדי לחדד את הקשר התרבותי והחברתי שלהם לעולם המקיף אותם.

מעבר לכך, אנשים רבים המבקשים להשתתף במסגרות שונות של לימודי אנגלית מכירים בחשיבות השפה האנגלית מבחינת פוטנציאל תעסוקה. אנגלית נדרשת במקומות עבודה רבים המנהלים קשרים בינלאומיים, בין אם הם מתנהלים בארץ או מחליטים על רילוקיישן לחו"ל . משרות רבות דורשות שליטה בשפה האנגלית הכוללת יכולת ניהול שיחה שוטפת באנגלית, ניהול תכתובת עסקית, חיפוש מידע באינטרנט וכו'.

מסיבות אלה התפתחו בתחום לימודי אנגלית קורסים מקצועיים לאנגלית עסקית המכינים מועמדים לסביבת עבודה שכולה בשפה האנגלית. לימודי אנגלית עסקית יכולים לפתוח בפני מועמדים הזדמנויות חדשות מבחינת פיתוח קריירה והשתלבות מוצלחת בזירת העסקים הבינלאומית.

ללימודי עברית הכנסו Learning Hebrew


מידע עדכני על לימודים:
בית ספר לאיפור – כל מה שצריך לדעת
השמה למקצועות הייטק – כיצד מתקבלים למקצועות בתחום
כל היתרונות בלימודי אונליין דרך המחשב
מידע לסטודנט על שוק ההון: הליך קבלת רישיון יועץ השקעות ומנהל תיקים
מורה פרטי או קורס לפסיכומטרי
איך להגיע מוכנים ללימודים גבוהים
למה מומלץ ללמוד קורס לינוקס בהאקריו?
לומדים עיצוב עירוני – משפיעים על נראות הערים
הכנה למבחני Gmat
לימודים ברוסיה
מורים פרטיים לפיסיקה
לימודים בחו"ל – יעדים אטרקטיביים
תנאי קבלה ללימודי חינוך
כתיבה – ניתן ללמוד או כישרון טבעי?
קורס פיתוח מקצועי – מה זה אומר?
לימודים בישראל
גראז'
ג'ינגל
בנקאות היברידית


לימודים און ליין
 נפתח במטרה לסייע לכם להשיג את כל המידע הדרוש, לצורך קבלת החלטות חשובות בדבר עתידכם האקדמי, קורסים וסדנאות במגוון תחומים.