רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיצוב ואומנות

לימודי עיצוב

מאמינים שניחתם בחוש טבעי לסגנון, יצירתיות, וח��ים משיכה טבעית לאומנות? אם התשובה היא כן, כדאי לכם לשקול לימודי עיצוב או לימודי אומנות. כישרון, דמיון ויצירתיות הם נקודת התחלה חיונית עבור מעצב אך אינם מספיקים להצלחה בשוק העיצוב התחרותי. כישרון וחוש חזותי הם תכונות מולדות: אין מכללה או קורס בעולם היכולים ללמד אתכם כיצד להיות יצירתיים או בעלי דמיון.

עם זאת, לימודי עיצוב ואומנות יעניקו לכם כלים שיעזרו לכם לפתח ולחדד את האינטואיציה והכישורים הטבעיים שלכם ולתרגם אותם באופן פרקטי כך שתוכלו להתמקצע בתחום שאתם אוהבים. תחת המטרייה של לימודי עיצוב ואומנות חוסים תחומים רבים ומגוונים. אם אתם מתעניינים בתחום לימודי עיצוב או לימודי אומנות, כדאי להבין מה מציע כל תחום ומה הדרישות שלו כדי להשתלב בתחום המתאים לכם.

עיצוב פנים:

לימודי עיצוב פנים יכינו אתכם מבחינה תיאורטית ופרקטית להתמקצעות מלאה בתחום. בסופם, ברוב המקרים, תסיימו את הלימודים עם תיק עבודות ותעודת גמר. כמעצבי פנים תידרשו לעצב חדרים בהתאם לאופי המקום ולדרישות הלקוח. באופן טבעי, חללים שונים – בתים, משרדים ועסקים – יעוצבו בסגנונות המתאימים לקונטקסט כאשר ניצב קונספט מסוים מאחוריהם. בלימודי עיצוב פנים תלמדו את התיאוריות השונות ביחס לעיצוב חלל, לדוגמא התאמת צבעים והשפעתם הפסיכולוגית ותורת הפנג שוואי. בנוסף לידע התיאורטי, בלימודי עיצוב פנים תרכשו ידע פרקטי רב הכולל בין השאר שימוש בטכנולוגיה ממוחשבת. כלי העבודה של מעצב הפנים הם הרהיטים, הצבעים והאביזרים שממלאים את חלל החדר. בלימודי עיצוב פנים תלמדו כיצד לנצל את כלי העבודה שלכם באופן מקסימלי.

קורס עיצוב גרפי:עיצוב גרפי הוא תחום המסמן את השילוב המודרני בין אומנות וטכנולוגיה. לימודי עיצוב גרפי / מיתוג הנם למעשה עיצוב חזותי באמצעות תוכנות מחשב. תחום זה מחייב אתכם להיות יצירתיים ובעלי דמיון כמו בכל תחום עיצוב אחר אך בנוסף לכך, להיות בעלי חוש לטכנולוגיה וגישה למחשב. לימודי עיצוב גרפי אם כן כוללים שני היבטים: לימודים תיאורטיים של עיצוב ואומנות: איור ושרטוט, התאמת צבעים, תקשורת חזותית ועוד. פרט לכך, בלימודי עיצוב גרפי תרכשו שליטה בתוכנות גרפיות משוכללות המאפשרות רמה גבוהה של דיוק גרפי. עיצוב גרפי הוא תחום שאפשרויות התעסוקה בו הן רחבות:. עם סיום הלימודים תוכלו להשתלב במערכת עיתון, הוצאה לאור, חברת דפוס, אתרי אינטרנט, בתחום הפרסום והמדיה ועוד.

לימודי עיצוב אופנה

כדי להשתלב בתחום האופנה עליכם לרכוש מיומנויות שונות כמו יכולת רישום, עבודה עם בדים ופיתוח סגנון עיצובי אישי. לימודי עיצוב אופנה כוללים רכישת כלים פרקטיים באספקט הטכני של האופנה: כיצד לבצע רישום של הבגד המתוכנן, כיצד לעבוד עם בדים ומכונות תפירה, עם סוגים שונים של טכניקות וחומרים ועוד. בלימודי עיצוב אופנה תלמדו גם את הטרמינולוגיה של המקצוע והיבטים שיווקיים שיעזרו לכם להתקדם בשוק האופנה התחרותי בו תהיו חייבים להשמיע את קולכם הייחודי.

אומנות חזותית

אומנות חזותית הוא תחום לימוד קלאסי עבור האמנים שביניכם השואפים לבטא את האני העצמי שלהם באמצעות החומר. במסגרת לימודי אומנות חזותית תלמדו על ההתפתחות ההיסטורית של האומנות הפלסטית. במסגרת לימודי אומנות חזותית תלמדו ותרכשו ניסיון בתחומי האומנות השונים הכוללים תחומים קלאסיים כמו רישום ופיסול ותחומים מודרניים כצילום ווידאו-ארט.

לימודי אמנות במסגרת תואר אקדמי – תולדות האומנות

תולדות האומנות הוא תחום לימודים המתמקד בלימודים תיאורטיים. לימודי אומנות הם תחום מושלם ומרתק עבר אלה הנמשכים לאומנות קלאסית וגלגוליה במשך ההיסטוריה. לימודי אומנות קלאסית מתקיימים בדרך כלל במתכונת של תואר ראשון וכוללים לימוד תיאורטי מקיף של יצירות אומנות חשובות במהלך ההיסטוריה, מתקופת קדם ועד לימינו.

מידע נוסף: יצירה ואומנות
מידע עדכני על לימודים:
בית ספר לאיפור – כל מה שצריך לדעת
השמה למקצועות הייטק – כיצד מתקבלים למקצועות בתחום
כל היתרונות בלימודי אונליין דרך המחשב
מידע לסטודנט על שוק ההון: הליך קבלת רישיון יועץ השקעות ומנהל תיקים
מורה פרטי או קורס לפסיכומטרי
איך להגיע מוכנים ללימודים גבוהים
למה מומלץ ללמוד קורס לינוקס בהאקריו?
לומדים עיצוב עירוני – משפיעים על נראות הערים
הכנה למבחני Gmat
לימודים ברוסיה
מורים פרטיים לפיסיקה
לימודים בחו"ל – יעדים אטרקטיביים
תנאי קבלה ללימודי חינוך
כתיבה – ניתן ללמוד או כישרון טבעי?
קורס פיתוח מקצועי – מה זה אומר?
לימודים בישראל

לימודים און ליין
 נפתח במטרה לסייע לכם להשיג את כל המידע הדרוש, לצורך קבלת החלטות חשובות בדבר עתידכם האקדמי, קורסים וסדנאות במגוון תחומים.