רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שוק ההון

לימודי שוק ההון

בעולם של ימינו, הכלכלה מהווה אלמנט מרכזי מסביבו נע כל מסלול חיינו. כאשר אנו עובדים, קונים, שוכרים שירות או לוקחים משכנתא, אנחנו נוטלים חלק במעגל כלכלי רחב היקף. אין פלא אם כן, שתחום הכלכלה והפיננסים הוא תחום לימודים נחשק ותחרותי הפותח עבור מועמד בשוק העבודה דלתות רבות שכיר או כעצמאי.

 

אוניבר��יטאות ומוסדות ללימודים גבוהים מציעות לימודים לתואר ראשון בכלכלה. במהלך התואר לומדים כיצד לנתח סוגיה כלכלת ברמת הפרט וברמת המשק. תואר בכלכלה לימודי מעניין עם מגוון של אפשרויות תעסוקה בצידו. עם זאת, הלימודים לתואר נמשכים שלוש שנים ולעיתים אף יותר מכך. לימודים לתואר בעלי דרישות הקבלה גבוהות ולרוב מקשים על התלמיד לשלב עבודה במהלך הלימודים.

 

אם אינכם מעוניינים להשקיע זמן רב בשיפור ציוני הפסיכומטרי או הבגרויות או מעוניינים להשתלב במהירות בשוק העבודה הפיננסי, קיים מגוון של קורסים פרטיים בתחום הכלכלי והפיננסי העוסקים בהיבטים הפרקטיים בתחום הכלכלה. כדי להתמקצע בתחום הפיננסי אין צורך להכיר את כל האספקטים של עולם הכלכלה. בניגוד ללימודים אקדמיים, קורסים בתחום הפיננסי מתמקדים בהיבט מעשי וממוקד ומיועדים להעניק לכם כלים פרקטיים להשתלבות בתחומים ספציפיים בשוק כמו מסחר מניות, יועצי השקעות, יועצי משכנתאות ועוד.

 

לימודי שוק ההון – התחילו להשקיע

 

אחת מהאופציות המעניינות הפתוחות בפניכם הם לימודי שוק ההון. אם אתם מעוניינים להשתלב בשוק ההון כמשקיעים או לשפר את יכולתכם לבצע השקעה נכונה כדאי לכם לשקול קורס השקעות. מספר מכללות מקצועיות ללימודים פיננסיים מציעות גרסאות מעט שונות לקורס השקעות. בלימודי שוק ההון לומדים התלמידים כיצד פועל השוק במטרה לבצע השקעות בצורה מוצלחת. שוק ההון מתאפיין בטרמינולוגיה משלו, אותה יש להכיר מקרוב באופן מעמיק.

 

בקורס השקעות אם כן, תלמדו להכיר את הכלים השונים הקיימים בשוק ההון שבעזרתם ניתן להשקיע, ביניהם: קרן נאמנות, קופת גמל, אגרת חוב ומושגים מעולם הבורסה. במסגרת לימודי שוק ההון תרכשו כלים שיעזור לכם להבין ולנתח את המגמות השונות בשוק ולבצע קבלת החלטות בהתאם לסיכון הקיים.

 

אם אתם שוקלים עבודה מהבית, קורס מט"ח יכול לתת לכם הזמנות טובה להשתלב בשוק ההון תוך כדי עצמאות בעבודה. אם מעניין אתכם לסחור במטבע חוץ, קורס מט"ח יכיר לכם לעומק את שוק המט"ח והדרך בה הוא מתנהל. שוק המטח הוא שוק שמגלגל מיליארדים בכל יום ויום, אך הוא דורש עבודה נכונה ומחושבת כדי להרוויח בו. בדיוק כמו בקורסים האחרים שהזכרנו, הלימוד מתבצע לרוב על ידי סוחרים והדגש בלימודים הוא על רכישת כלים מעשיים.

 

מקצוע חדש בשוק העבודה – יועץ פנסיוני

 

מקצוע נוסף, חדש יחסית שניתן להשתלב בו הוא ייעוץ פנסיוני. הודות לרפורמה שהתבצעה בחוק בישראל, חלה כעת הפרדה בין עבודתו של סוכן הביטוח לעבודה בתחום הייעוץ הפנסיוני, הניתן באופן אובייקטיבי למבוטח על ידי יועץ פנסיוני. כדי לעבוד כיועץ פנסיוני, יהיה עליכם לקבל רישיון ממשרד האוצר המותנה במעבר מוצלח של בחינות.

 

קורסים בייעוץ פנסיוני יכשירו אתכם לבחינות של משרד האוצר לפי הנושאים הנדרשים במבחן. בתום מספר חודשים של הכשרה ותרגול אינטנסיביים תוכלו להשתלב במקצוע מבוקש בשוק העבודה. קורסים מקצועיים יכולים להוות עבורכם נקודת התחלה מצוינת למסחר, השקעה או ייעוץ שיווקי בשוק ההון.

לימודי שוק ההון


מידע עדכני על לימודים:
בית ספר לאיפור – כל מה שצריך לדעת
השמה למקצועות הייטק – כיצד מתקבלים למקצועות בתחום
כל היתרונות בלימודי אונליין דרך המחשב
מידע לסטודנט על שוק ההון: הליך קבלת רישיון יועץ השקעות ומנהל תיקים
מורה פרטי או קורס לפסיכומטרי
איך להגיע מוכנים ללימודים גבוהים
למה מומלץ ללמוד קורס לינוקס בהאקריו?
לומדים עיצוב עירוני – משפיעים על נראות הערים
הכנה למבחני Gmat
לימודים ברוסיה
מורים פרטיים לפיסיקה
לימודים בחו"ל – יעדים אטרקטיביים
תנאי קבלה ללימודי חינוך
כתיבה – ניתן ללמוד או כישרון טבעי?
קורס פיתוח מקצועי – מה זה אומר?
לימודים בישראל
גראז'
ג'ינגל
בנקאות היברידית

למידע נוסף
לימודים
חברות השמה
חיפוש...
לימודים און ליין
 נפתח במטרה לסייע לכם להשיג את כל המידע הדרוש, לצורך קבלת החלטות חשובות בדבר עתידכם האקדמי, קורסים וסדנאות במגוון תחומים.