יישומי המשרד תמיד היו נוחים בעיקר שהם הוצגו ונעשו על ידי מחשב. לינוקס עצמו מבוסס על העברת סביבת העבודה למקום יעיל יותר, ממש כמו בזמנים שהמחשבים היו גדולים במיוחד והצטמצמו עם השנים. בשל הביקוש למחשבים שולחניים על ידי חברות ועסקים, החלו מפתחי לינוקס להתרכז  באופציה של פיתוח יישומי המשרד למחשבים שולחניים, תוך שהמחשב הינו תחנת עבודה פופולארית בעלת ממשק ידידותי למשתמש. יישומים מסוג זה ניתן לראות בעיקר באופיס ומיקרוסופט.

קורס לינוקס משמש כפלטפורמה יציבה בה בסיסים של נתונים ושירותים ,הכוללים שירותים מסחריים כמו: משרד הדואר האמריקאי, הצבא הגרמני אמזון ועוד. כיום ישנן ספקיות אינטרנט רבות שמעדיפות את היישום הזה, בעיקר בשל ההגנה שמספקת חומת האש, הפרוקסי ושרתי הרשת המעולים. את קופסת הלינוקס ניתן למצוא כמעט בעל משרד של מנהל מערכת ליונקס וזאת משום שהקופסא מאפשרת ניהול נוח ויעיל יותר למנהל.

לינוקס, שהופך לפופולארי מתמיד, מאפשר להבין מערכות שונות, חיבור מהיר והתחלת עבודה עם היישומיים בקלות בלתי נתפסת. לינוקס מאפשר למשתמשים לצמוח לתוך המערכת והוא ידידותי במיוחד למשתמש.

למה מומלץ ללמוד קורס לינוקס בהאקריו?

האקריו היא מקום לימודי לכלל מקצועות ההייטק. בהאקריו ניתן ללמוד קורס לינוקס על שימשו במערכת Debian ובמערכת הפעלה חופשית עם שימוש ב בקרנל של Linux. בקורס לומדים על כלל התוכנות וניתן ללמוד על מערכות ההפעלה השונות של לינוקס הכוללות תוכנות פנים מערכתיות של הקמת השרת, נושא הרשתות וניהול אדמיניסטרטיבי של לינוקס.

לקורס בהאקריו יתרונות רבים ביניהם: קרוב מקצועי המכישר להסמכות Linux: LPI1 + LPI2, שלבי מיון עם התאמה לקורס ולמסלולו, החזר כספי למי שאינו עומד או מתאים לקורס מלא, מלגה בסך 7000 שקלים למתאימים ועוד.

בנוסף, האקריו מציעה לבוגרים התחייבות לעבודה בתחום , ושלל מסלולים לשלבים שונים הכוללים: מיונים, קורס מורחב ושעות לימוד נוחות.

כיצד ניתן להתקבל להאקריו?

על מנת להתקבל לקורס יש לעבור פגישת ייעוץ וראיון אישי הבודקים את ההתאמה של המועמד לקורס, ואת החשיבה הריאלית והאנליטית של המועמד. לאחר מכן נעשה קורס מיון, שגם הוא בודק את ההתאמה של המועמד. אם המועמד לא עובר את שלב המיון, הוא מקבל החזרה כספי – מה שעוזר לו למצוא את המקצוע המתאים ביותר למועמד.

לסיכום נאמר כי קורס לינוקס מורכב ככל שיהיה, מומלץ ללמוד בהאקריו וזאת בשל רמת הלימוד הגבוהה, החדשנות, שיבוץ בעבודה ותנאים טובים לנרשמים.