לימודי תואר ראשון במכללה

המאמר מספק היכרות קצרה עם הסוגים השונים של תכניות BA והדרישות לכל אחת מהתוכניות הללו.

סוגים שונים של תוכניות BA:

-תואר ראשון באמנויות (BA)

-תואר ראשון במנהל עסקים (BBA)

-תואר ראשון במדעים בעסקים (BSB)

– מאסטר במנהל עסקים (MBA)

דרישות לכל תוכנית:

– BA: 120 שעות, 3 נ"ז לסמסטר

– BBA: 120 שעות, 3 נ"ז לסמסטר – BSB: 36 שעות, 2 נ"ז לסמסטר – MBA: 144 שעות, 4 נ"ז לסמסטר

התואר הראשון באמנויות הוא תואר שקיים כבר מאות שנים. זהו גם אחד התארים הפופולריים ביותר בעולם. התואר הראשון באמנויות הוא תואר שקיים כבר מאות שנים. זה גם אחד מהתארים הפופולריים בעולם. ניתן להשוות את התואר הזה לתארים אחרים כמו תואר שני למדעים ודוקטורט, אבל יש לו היבטים ייחודיים משלו שמבליטים אותו מתארים אחרים. אחת הסיבות לכך שהתואר הזה כל כך פופולרי היא מכיוון שהוא מציע לסטודנטים מגוון רחב של נושאים לבחירה, כולל אמנות ומדעי הרוח, ספרות ושפות, מדעי החברה, מדעי ההתנהגות וכו '. תוכניות ה-BA הן אחת הבחירות הפופולריות ביותר עבור סטודנטים המחפשים להמשיך בקריירה בתחום מנהל עסקים. זהו תהליך שלוקח זמן שיכול לקחת עד ארבע שנים להשלמתו ולא קל למצוא מישהו שיוכל לעזור לך בלימודים.

למה לעשות לימודי BA? 

לימודי ה-BA הינה תכנית לתואר המתמקדת בעיקר באמנויות החופשיות, אך מציעה לסטודנטים גם אפשרות ללמוד תחומים נוספים. עם זאת, זה לא מוגבל רק ללימוד אמנויות ליברליות וניתן ליישם אותו בתחומים רבים כמו משפטים, חינוך ועסקים. התואר BA הוא תכנית תלת שנתית המאפשרת לסטודנטים להשלים את דרישותיהם בשישה סמסטרים של לימוד במשרה מלאה או שמונה סמסטרים של לימוד חלקי. סטודנטים יכולים לבחור מתוך למעלה מ-100 תחומי לימוד שונים המוצעים על ידי מכללות ואוניברסיטאות ברחבי העולם עבור תחומי הריכוז העיקריים והקטנים שלהם. על מנת לסיים את הלימודים בתכנית זו, על התלמידים להשלים 120 נ"ז עם ממוצע ממוצע של 2.0 מינימום

תואר ראשון הוא תואר אקדמי לתואר ראשון המוענק לאחר סיום מסלול לימודים בן שלוש עד שבע שנים. במערכות מסוימות, כמו ארה"ב, ניתן להשתמש בתואר ראשון גם כדי להתייחס לרמת הכשרה אקדמית מתחת לזו של תואר שלישי ומעל לרמה של תואר שני או תואר שני. התואר הראשון לאמנויות (BA) הוא התואר האקדמי הנפוץ ביותר לתואר ראשון בבריטניה וברוב מדינות אירופה. למערכת האמריקאית אין תואר ראשון נפרד אלא רמות שונות של תארים לתואר ראשון עם תארים משתנים, כמו תארים ראשונים או תארים בהצטיינות. באוסטרליה, קנדה וניו זילנד, "בוגר" מתייחס לסטודנט לתואר ראשון שלומד באוניברסיטה אך טרם השיג תואר ברמת האוניברסיטה כגון תואר שני או דוקטורט. התואר הראשון באמנויות הוא התואר האקדמי הנפוץ ביותר בבריטניה וברוב מדינות אירופה. למערכת האמריקאית אין BA נפרד אלא רמות שונות.

לימודי תואר ראשון במכללה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר