מציאת עבודה לאחר הלימודים

בשעה טובה ומוצלחת סיימתם את הלימודים הארוכים והגיע הזמן למצוא את המשרה המושלמת ביותר עבורכם. איך עושים את זה? המאמר ירכז לכם כל מה שחשוב שתדעו על מציאת עבודה לאחר סיום הלימודים.

אם רק עכשיו סיימתם את התואר או הקורס ואתם ללא עבודה כלל, התחילו בלמצוא כל עבודה ו"התפשרו" על מנת שתהיה לכם הכנסה כלשהי ולא תצטרכו לשלם לביטוח לאומי. עדיף ניסיון תעסוקתי כלשהו מאשר שיראו בקורות חיים שלא עבדתם עד כה במשך תקופה ארוכה.

זה יכול להיות עבודה במלצרות, בשירות לקוחות או מוקד מכירות – כל המשרות האלו מאתגרות וכוללות יחסי אנוש, תודעת שירות ויכולת שיווק, דבר אשר יקנה לכם ניסיון בסיסי בעולם השירות ויעניק לכם תכונות אשר מחפשים אצל עובדים פוטנציאלים וצעירים.

התחילו להכין קובץ קורות חיים אשר מבטא את החוזקות שלכם ואת הידע שברשותכם, נסו להתאים את קורות החיים למשרה הספציפית שלה אתם מנסים להתמיין כך שתוכלו לבלוט על פני מועמדים אחרים. היכנסו ללוח דרושים והתחילו להפיץ את קורות החיים למשרות רלוונטיות, בין אם זה בתחום שלכם ובין אם לשם הניסיון בלבד.

הציבו דד ליין ובו אתם חייבים למצוא עבודה בתחום עד שיגיע, כך תהיה לכם מטרה ממשית עם תאריך ושעה ותעשו כל שביכולתכם על מנת להשיג אותה.

הירשמו לניוזלטרים ודיוורים שונים שיכולים להיות רלוונטים למשרות אותם אתם מחפשים ולמשרות פנויות שמתפנות. נסו לפתח קשרים עם אנשים מהתחום דרך הרשתות החברתיות, צרו נטוורקינג  ותשאלו אותם אם הם מחפשים מועמדים חדשים בחברה.

לסיכום, חיפוש עבודה יכול להיות תהליך ארוך שלוקח זמן, אל תתייאשו,שמרו על מורל גבוה ונסו להפיק את המירב מהתקופה הזו ואל תשכחו – כל עבודה מכבדת את בעליה.

מציאת עבודה אחרי הלימודים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר